Svářečské kukly Speedglas™

Získáním značky Speedglas™ je společnost 3M vedoucím v oblasti bezpečnosti při svařování a nabízí širokou řadu osobních ochranných pomůcek pro svářeče. Naše znalosti a zkušenosti se svařováním nám pomáhají při inovačním vývoji produktů, které zvyšují kvalitu svářečovy práce a dělají ji bezpečnější a mnohem pohodlnější.

3M™ Speedglas™ 9100
Svářečské kukly

Chrání váš zrak a obličej před zářením, teplem a jiskrami, a přitom vám umožňuje přesně vidět na práci, to dělá ze svářečské kukly Speedglas 9100 jednu z vašich nejdůležitějších svářečských pomůcek.

3M™ Speedglas™ 100 Series
Svářečské kukly

Svářečské kukly 3M™ Speedglas™ řady 100 vám nabízí výhody vynikající optické kvality a spolehlivého přechodu ze světlého do tmavého stavu, to vše za velmi přijatelnou cenu.

 

3M™ Speedglas™ SL
Svářečské kukly

Při hmotnosti pouhých 360 gramů - včetně samozatmívací kazety - je svářečská kukla 3M™ Speedglas™ SL o 25 procent lehčí než kterýkoli jiný model. Vysoce pohodlná kukla. Svářeči mají v otázce osobní ochrany dva požadavky: lehkost a pohodlí.

3M™ Speedglas™ 9000
Svářečské kukly

Klasická svářečská kukla 3M™ Speedglas™ 9000 je exkluzivní a oceňovaná kukla pro profesionály. K dispozici v několika různých modelech pro optimální výkon, jako např. s bezpečnostní přilbou nebo ochranou dýchacích orgánů. 

3M™ Speedglas™ FX 9100
Svářečské kukly

Svářečské kukly Speddglas 9100 FX se sklopnou kombinací samozatmívací kukly a ochranného zorníku. Zorné pole je ve srovnání s předchozími modely větší- celkově jsme přetvořili geometrii kukly tak, aby se zorné pole ve všech směrech rozšířilo.

 

 

 HARDMAN, spol. s r.o. © 2018